32 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

19 dni temu

Tu wszystko gra OK”

 

           Nasze przedszkole po raz 32 wsparło Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja zbierała środki dla dużych i małych pacjentów oddziałów pulmonologicznych. Fundusze zebrane podczas tegorocznej edycji zostały przeznaczone na zakup sprzętu do diagnostyki, monitorowania i rehabilitacji osób cierpiących na choroby płuc.

26 stycznia przedstawiciele grupy„Pszczółek” kwestowali w każdej z grup: „Jeżyki”, „Motyle”, „Biedronki”, „Misie”, „Słoneczka” i oczywiście „Pszczółki”. Dzieci, znając dobrze cel, jaki przyświecał tegorocznym, dobroczynnym zbiórkom organizowanym przez WOŚP, chętnie dzieliły się swoimi oszczędnościami. Zaangażowane były nie tylko dzieci, ale również nauczyciele oraz wszyscy pracownicy naszej placówki. Jak zawsze otworzyli swoje serca dla osób potrzebujących pomocy.

W dniu Finału WOŚP dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały przybyłej publiczności swoje taneczne umiejętności, za które nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Składamy serdeczne podziękowania każdemu, kto wrzucił chociażby przysłowiowy „grosik” do puszki. Szczególnie rodzicom, bez których nasza puszka nie zapełniłaby się. Gest ten przyczynił się do ratowania zdrowia i życia małych i dużych pacjentów. Kolejny raz okazało się, że razem możemy więcej!

Radość niesionej pomocy była ogromna, a uśmiech na twarzach naszych przedszkolaków wrzucających „grosz” do puszki - bezcenny!

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu do przedszkolnej puszki WOŚP udało się zebrać:

335,13 zł

 

                                      Serdecznie dziękujemy!

                                                                                                                                                                                      Wioleta  Mańkowska