5 miesiące temu

Mikołajki w naszym przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. 6 grudnia przedszkolaki zamieniły się w pomocników Mikołaja i przyszły do przedszkola w czerwonych czapeczkach. Od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały naszego gościa. Czas oczekiwania umilił nam Burmistrz Miasta i Gminy w Piotrkowie Kujawskim Pan Sławomir Bogucki który tradycyjnie rozpoczął Mikołajkowy Tydzień Czytania. Po wysłuchaniu bajki dzieci otrzymały słodki poczęstunek, następnie rozpoczęły wspólną taneczną zabawę przy choince. Ku radości wszystkich Mikołaj zjawił się bardzo szybko, przedszkolaki zaprezentowały przygotowne specjalnie dla Niego wierszyki i piosenki. Podczas spotkania Mikołaj wręczył prezenty,, zadał maluchom kilka pytań dotyczących Świąt Bożego Narodzenia oraz tradycji z nimi związanych. Miłym akcentem były także wspólne zdjęcia. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się świąt. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Dominika Kozłowska