Bo babcia z dziadkiem to nasze są skarby, malują uśmiech bez pędzla i farby..............

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i radością.. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Zawsze mają czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi,  rozumieją  dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie  kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Niestety  tegoroczny Dzień Babci i Dziadka przebiegł w nieco innej formie. Przedszkolaki  postanowiły nagrać montaż słowno- muzyczny, na którym zaprezentowały wiersze, piosenki oraz układy taneczne. Wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi prezentami.

Dziękujemy Babciom i Dziadkom za wielkie serce, bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło. Życzymy dużo, uśmiechu, zdrowia oraz długich lat życia.

Katarzyna Dziubich