Spotkanie przy choince

Tegoroczne spotkania choinkowe odbywały się w grupach z nielicznym udziałem rodziców. Choć czas pandemii minął frekwencja dzieci w okresie przedświątecznym była bardzo niska z racji panujących infekcji i szalejącej grypy. Spotkanie ze Świętym Mikołajem i tradycyjne występy oraz słodki poczęstunek w integracji z rodzicami miała grupa Pszczółek i grupa Misie. Pozostałe grupy w porozumieniu z rodzicami uroczystości nagrały i stworzyły na pamiątkę kolorowe galerie zdjęć. Jak co roku zadbaliśmy o świąteczną atmosferę i piękne dekoracje. Oczywiście zgodnie z wieloletnią tradycją śpiewaliśmy kolędy i jedliśmy pierniczki, które zostały własnoręcznie z pomocą pań przez przedszkolaki przygotowane. Zapach pierników i śpiew kolęd niósł się po przedszkolu, a cudowny spokój i radość każdy maluch zaniósł w swoim serduszku wraz z życzeniami dla najbliższych.

Magdalena Gregor