Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W tym roku Dzień Dziecka w naszym przedszkolu odbył się pod hasłem: ,,sportowo – zabawnie i kolorowo”. Pogoda dopisała i mogliśmy świętować na przedszkolnym placu zabaw. Zabawę rozpoczęła Pani Dyrektor Katarzyna Ulewicz składając życzenia przedszkolakom. Odwiedził naszych wychowanków również Burmistrz Miasta i Gminy Pan Sławomir Bogucki wręczając małe co nieco. Wszystkie przedszkolaki z uśmiechem na twarzy uczestniczyły w aerobiku i zabawach muzyczno-ruchowych, a po wspólnych pląsach i tańcach, przyszedł czas na swobodne zabawy. Na dzieci czekały kąciki: sportowy, plastyczny, sensoryczny w których każde dziecko mogło bawić się. Przeciąganie liny, wyścigi w workach, malowanie na foliach, zabawy sensoryczne to niektóre z proponowanych zabaw. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również bańki mydlane, które powodowały prawdziwy zachwyt i radość dzieci. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każda grupa otrzymała pyszny tort ufundowany przez Radę Rodziców, za co bardzo dziękujemy.
Wszystkim Dzieciom jeszcze raz życzymy wielu radości i spełnienia marzeń!

Hanna Betlińska