Osiągnięcia

 

III miejsce Neli Ciesielskiej 

w gminnym konkursie plastycznym

Stroik Bożionarodzeniowy

zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

I miejsce dla Kornela Jaroszewskiego

w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym

Miś moich marzeń

 

II miejsce dla Gabrieli Głogilskiej

w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym

Miś moich marzeń

 

I miejsce dla Karola Bąk

w gminnym konkursie plastycznym

Kotylion w barwach narodowych

zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

II miejsce dla Szymona Mańkowskiego 

w gminnym konkursie plastycznym

Kotylion w barwach narodowych

zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

 

 

Podziękowania dla Przedszkola Samorządowego Kujawiaczek

w Piotrkowie Kujawskim

za udział w akcji charytatywnej

Ile waży Święty Mikołaj

 

I miejsce dla Hanny Chmielewskiej

w przedszkolnym konkursie recytatorskim

Polscy Poeci Dzieciom

 

II miejsce dla Olivii Kanarek

w przedszkolnym konkursie recytatorskim

Polscy Poeci Dzieciom

 

III miejsce dla Jana Bartczaka

w przedszkolnym konkursie recytatorskim

Polscy Poeci Dzieciom

 

Wyróżnienie dla Matyldy Berwald

w przedszkolnym konkursie recytatorskim

Polscy Poeci Dzieciom

 

Wyróżnienie dla Jana Surdyka

w przedszkolnym konkursie recytatorskim

Polscy Poeci Dzieciom

 

Wyróżnienie dla Huberta Woźniaka

w przedszkolnym konkursie recytatorskim

Polscy Poeci Dzieciom

 

Dyplom dla Wojciecha  Wawrzyniaka

za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Z pacynkami w świat baśni

 

Dyplom dla Zofii Wawrzyniak

za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Z pacynkami w świat baśni

 

II miejsce dla Olivii Kanarek

w gminnym konkursie plastycznym

Ozdoby Świąteczne

zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

III miejsce dla Leona Kornackiego

w  gminnym konkursie plastycznym

Ozdoby Świąteczne

zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

I miejsce dla Olivii Kanarek

w  gminnym konkursie plastycznym 

Symbole Polski Niepodległej

zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

II miejsce dla Jagody Szmyt 

w  gminnym konkursie plastycznym 

Symbole Polski Niepodległej 

zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

Podziękowanie za udział w Kampani Cała Polska Czyta Dzieciom

Dyplom dla Jakuba Pomianowskiego
za zajęcie I miejsca
w konkursie  "Bocian na zielonej łące"
 
Dyplom dla Olivii Kanarek  za udział w konkursie
"Drzewa Naszych Lasów"
 
III miejsce dla Alana Witczaka
w konkursie "Drzewa Naszych Lasów"
 
Certyfikat w Międzynarodowym  Projekcie
Piękna Nasza Polska Cała
 
 III miejsce w V Przeglądzie dziecięcych grup tanecznych
z przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej
Na kujawską nutę.

 

I miejsce dla Jagody Szmyt
w konkursie Koszyczek Wielkanocny
zorganizowanaym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

I miejsce dla Franciszka Pszczulińskiego
w konkursie Stroik Bożonarodzeniowy
zorganizowanaym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kuajwskim

 

Wyróżnienie dla grupy Pszczółki

w konkursie plastycznym Wesołe jest życie staruszka

zorganizowanym przez Dom Seniora pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim

 

Dyplom za udział dla Jana Budkiewicza

w konkursie plastycznym Wesołe jest życie staruszka

zorganizowanym przez Dom Seniora pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim

 

I miejsce dla Leona Kornackiego  
w konkursie Kotylion w barwach narodowych
zorganizowanaym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kuajwskim

 

I I miejsce dla Łucji Słomian
w konkursie Kotylion w barwach narodowych
zorganizowanaym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kuajwskim

 

Wyróżnienie dla Darii Gralińskiej

w Ogólnoposkim  Konkursie Piosenki Przedszkolnej "Uśmiechnięte nutki"

 

Dyplom dla Franciszka Pszczulińskiego za zajęcie I miejsca

w konkursie plastycznym "Niezapominajka dla mamy"

 

 

Dyplom dla Doriana Wesołowskiego za zajęcie I miejsca

w konkursie plastycznym "Niezapominajka dla mamy".

 

 

Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie "Teatrzyk Jesienny"

 

Podziękowanie

 

I miejsce dla Franciszka Pszczulińskiego i Wyróżnienie dla Jakuba Betlińskiego
w konkursie "Stroik  bożonarodzeniowy" zorganizowanym przez BIOK w Piotrkowie Kuj.

 

Szymon Wątrobicz I miejsce

Oskar Grabkowski  III miejsce

w eliminacjach miejsko-gminnych  ogólnopolskiego konkursu plastycznego  "ZAPOBIEGAMY POŻAROM"

 

Podziękowanie

za wsparcie akcji charytatywnej "Dzieci - Dzieciom"

 

Voucher

 

I miejsce dla grupy JAGÓDKI i MUCHOMORKI

w konkursie na Palmę Wielkanocną

zorganizowanym przez Bibliotekę i  Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

 

Podziekowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego

 

Podziękowania za współpracę w realizacji programu "MYŚLIWI-DZIECIOM, DZIECI-ZWIERZĘTOM

 

Podziękowania za wsparcie akcji "WIELKA PAKA DLA ZWIERZAKA"

 

I miejsce dla Kazimierza Pluskoty  "Bożonarodzeniowe drzewko"
zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

II miejsce dla Gabrielii Zachwieja  "Bożonarodzeniowe drzewko"
zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

III miejsce dla Jagody Przybysz  "Bożonarodzeniowe drzewko"
zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawskim

 

I miejsce dla grupy 'Jagódki" w plebiscycie Grupa Przedszkolna na Medal

organizowanego przez "Gazetę Pomorską",
Expres Bydgoski i Nowości-Dziennika Toruńskiego
.
 
 
II miejsce w plebiscycie Przedszkole na Medal organizowanego przez "Gazetę Pomorską",
Expres Bydgoski i Nowości-Dziennika Toruńskiego.
 
II miejsce dla Szymona Przybysz w konkursie "Kartka Wielkanocna"
zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Piotrkowie Kujawski.
 
Wyróżnienie dla Jakuba Powalskiego w konkursie "Kartka Wielkanocna"
zorganizowanym przez Publiczna Szkołę Podstawową w Piotrkowie Kujawskim.
 
III miejsce dla grupy Biedroneczki w konkursie "Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna"
zorganizowanym przez BiOK w Piotrkowie Kujawskim
 
Dyplom za zajęcie I miejsca w Programie Edukacji Ekologiczno-Łowieckiej pod nazwą
"MYŚLIWI-DZIECIOM, DZIECI-ZWIERZĘTOM"
 
 
Wyróżnienie dla Gabrieli Kempskiej i Radosława Michalskiego
w konkursie Szopka Bożonarodzeniowa
zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawski
 
 
Dyplom dla Jakuba Brzezińskiego
za zajęcie II miejsca
w konkursie Szopka Bożonarodzeniowa
zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawski
 
 
Dyplom dla Oskara Gałkowskiego
za zajęcie III miejsca
w konkursie Szopka Bożonarodzeniowa
zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawski
 
 
 
Dyplom dla Gabrieli Kazubowskiej
za zajęcie I miejsca
w konkursie Szopka Bożonarodzeniowa
zorganizowanym przez Bibliotekę i Ośrodek Kultury w Piotrkowie Kujawski
 
 
Podziękowanie
za udział  w konkursie  na najlepiej przeprowadzona kampanię
"Cała Polska czyta dzieciom"
 
Nagroda
za udział  w konkursie  na najlepiej przeprowadzona kampanię
"Cała Polska czyta dzieciom"