DZIEŃ KROPKI

miesiąc temu

Było kolorowo, „kropkowo” i radośnie. Mowa tu oczywiście o Międzynarodowym Dniu Kropki.  W naszym przedszkolu to wyjątkowy dzień, którego celem jest pomoc dzieciom w odkrywaniu własnych talentów, mocnych stron i wyrabianiu wiary we własne siły, czyli wszystko to, co nasze Przedszkolaki uwielbiają i czym się szczególnie wyróżniają. W tym dniu najważniejsza była KROPKA, która zawładnęła całym naszym przedszkolem. Byliśmy caaali  w kropkach. Kropki, kropy, kropeczki pojawiły się na naszych ubraniach, w salach oraz nawet   w ogrodzie. W tym dniu wszystko było „skropkowane”! Nawet nasze prace plastyczne. Kropki zrobiły nam psikusa i rozsypały się na naszych dywanach, stołach, krzesłach, szafkach czy parapetach. Naszym zadaniem było je WSZYSTKIE pozbierać. Był to dzień pełen radości i zabawy. Dzieci wykazały się kreatywnością oraz pomysłowością podczas zajęć i po raz kolejny przekonały się, że w naszym przedszkolu jest po prostu fantastycznie fajnie. I to byłby koniec tegorocznego Święta Kropki, ale o tym, że trzeba wierzyć we własne możliwości postaramy się pamiętać przez cały rok. Koniec i kropka.

Dominka Kozłowska