Drodzy rodzice kochane dzieci

Minął kolejny rok szkolny,

nadszedł czas wypoczynku i radości.

Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę.

Życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości

Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola :)

W tym roku szkolnym mury naszego przedszkola opuści pięćdziesięcioro pięcioro dzieci. Żegnamy się z 5-latkami, które od przyszłego roku będą uczęszczać do klas zero  w Szkole Podstawowej.

Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W Waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie nawet z małych sukcesów.

To, czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena waszej pracy. To niezatarte wspomnienia Waszego dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze.

Życzymy Wam samych sukcesów na kolejnym „szczeblu” edukacji.

Składam serdeczne podziękowanie RODZICOM, za dobre słowo, za inicjatywę  i zaangażowanie, którym zależy na dobru naszej placówki – na budowaniu jej pozytywnego wizerunku.

Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku

Dyrektor Przedszkola – Katarzyna Ulewicz

i Grono Pedagogiczne