Przygody Krecika - teatr Krak-Art-Bis w naszym przedszkolu

miesiąc temu

15 marca w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów studia teatralnego „Krak-Art-Bis”. Dzieci obejrzały przedstawienie teatralne pod tytułem „Przygody Krecika”. Tytułowy bohater, mały Krecik postanawia wyprowadzić się z kopca i znaleźć bardziej przytulne mieszkanie. Po drodze poznaje wielu nowych przyjaciół, którzy opowiadają mu o swoich domach i przyzwyczajeniach. Dzieci mogły zobaczyć, który dom – ul, dziupla, norka, czy gniazdko na samym szczycie drzewa – spodoba się Krecikowi. Po wielu przygodach Krecik dochodzi do wniosku, że ….... wszędzie jest dobrze, ale w domu najlepiej.

Przedstawienie miało charakter interaktywny, a mali widzowie mieli możliwość wzięcia czynnego udziału w widowisku. Zachowanie dzieci, ich reakcja pokazały, że przedstawienie bardzo się podobało. Przedszkolaki świetnie się bawiły i nagrodziły występ brawami na stojąco.

Elżbieta Sobieraj