Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci

Minął kolejny rok szkolny,

nadszedł czas wypoczynku i radości.

Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę.

Życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych, słonecznych wakacji, interesujących podróży,niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola:)

W tym roku szkolnym mury naszego przedszkola opuści pięćdziesięcioro pięcioro dzieci. Żegnamy się z 5-latkami, które od przyszłego roku będą uczęszczać do klas zerowych w Szkole Podstawowej. Kończycie swój pierwszy etap i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie nawet z małych sukcesów. To czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwszy rysunek. To niezatarte wspomnienia Waszego dzieciństwa, ważne, a może nawet najważniejsze.

Życzymy im samych sukcesów na kolejnym „szczeblu” edukacji.

Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku

Nauczyciele i Dyrektor Przedszkola