SPRINTEM DO MARATONU ? TO NAJWIĘKSZE WYDARZENIE SPORTOWE DLA PRZEDSZKOLAKÓW!

TO TAKŻE NASZ SUKCES!
120 przedszkolaków z naszego Przedszkola uczestniczyło w wydarzeniu

24 000 pokonanych metrów

List od organizatorów:

Chcemy Wam serdecznie podziękować za zaangażowanie w organizację X Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków „Sprintem do Maratonu”. Dzięki Wam przedszkolaki w całej Polsce mogły cieszyć się ruchem, aktywnością, ale przede wszystkim dobrą zabawą. Wasz wkład nie tylko promuje zdrowy i aktywny tryb życia wśród najmłodszych, ale również kształtuje przyszłe pokolenia, budując społeczeństwo otwarte na ruch i aktywność na co dzień. Jesteście inspiracją dla innych nauczycieli i wychowawców, a Wasza praca ma ogromne znaczenie dla rozwoju dzieci. Dziękujemy także wszystkim przedszkolakom, które wzięły udział w wydarzeniu. Wasza energia, zaangażowanie i wspaniałe emocje, które mogliśmy obserwować przez ostatni miesiąc są dowodem na to, jak ważne i potrzebne są takie inicjatywy. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Organizatorom za Wasz profesjonalizm pasję i zaangażowanie w to wyjątkowe wydarzenie.

83 647 przedszkolaków pobiegło razem
30 062 kilometrów przebiegniętych wspólnie