DZIECI-DZIECIOM

11 miesięcy temu

Wysyłaj w świat promienie życzliwości, aby w przyszłości mogły ogrzać i ciebie."

31 maja w przeddzień Dnia Dziecka przedszkolaki z grupy „Pszczółki” odwiedziły starszych kolegów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Radziejowie. Wizyta była ukoronowaniem kolejnej edycji wieloletniej już akcji „Dzieci - Dzieciom”, podczas której zbieraliśmy przybory szkolne dla podopiecznych Ośrodka. Po przekazaniu podarunku dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne wobec zaproszonych gości i obecnej na uroczystości młodzieży. Po prezentacjach i podziękowaniach nadszedł czas na słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. Spotkanie to było dla naszych przedszkolaków kolejną lekcją integracji i tolerancji. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy sprawić radość innym dzieciom. Jednocześnie w imieniu dzieci i młodzieży z SOSW w Radziejowie chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wspomagając naszą akcję sprawili, że na ich twarzach zagościł uśmiech.

Dorota Kurant