25 listopada - Dzień Pluszowego Misia

Pokochaj pluszowego misia, On przyjecielem dzieci jest......

Pluszowy Miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. W dniu święta Misia każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, słuchały wierszyków, rozwiązywały zagadki, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy Miś”, „Jadą, jadą misie", wykonywały prace plastyczne. Dzień Pluszowego Misia był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Przedszkolaki  były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w naszych wspomieniach na długi czas.

Drodzy Rodzice, Kochane  Dzieci serdecznie dziękujemy za przepiękne Sensoryczne Misie.

Katarzyna Dziubich