Minął kolejny rok szkolny, nadszedł czas wypoczynku i radości. Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę. Życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola:)

Składam serdeczne podziękowanie RODZICOM, za dobre słowo, za inicjatywę
i zaangażowanie, a tym, którym zależy na dobru naszej placówki – za budowanie jej pozytywnego wizerunku.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzę wspaniałych, słonecznych dni przepełnionych radością, niezapomnianych podróży oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Absolwentom i ich Rodzicom życzę powodzenia i sukcesów w szkole.

Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku

Dyrektor Przedszkola – Katarzyna Ulewicz