XIX Piknik Rodzinny już za nami...

22 września odbył się  piknik, który planowany był na 16 czerwiec lecz z powodu upałów został przesunięty.  Choć jesień za pasem w niedziele pogoda dopisała. Dzięki wsparciu ze strony rodziców i licznym sponsorom udało nam się w wyjątkowy sposób świętować Dzień Przedszkolaka. Nasi wychowankowie pomimo krótkiego czasu od momentu przekroczenia pierwszy raz progu przedszkola zaprezentowali się świetnie recytując, śpiewając i tańcząc. Na scenie gościnnie wystąpiły absolwentki przedszkola z grupy Motyle, uczniowie Szkoły Podstawowej w Piotrkowie Kujawskim, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Nowej Wsi oraz Klub Sportowy. Dzięki pozyskanym funduszom udało się zapewnić wiele atrakcji. Dzieci miały możliwość  przenieść sięw świat iluzji, sprawdzić w żonglerce jak również chodzeniu na szczudłach. Były dmuchane zamki, zjeżdżalnie, bańki mydlane, wata cukrowa oraz foto-budka. Na pikniku nie zabrakło druhów z OSP w Piotrkowie Kujawskim, funkcjonariuszy policji z naszego miasteczka jak również ratowników medycznych z SPZOP w Radziejowie, którzy dbali o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników pikniku. Dzieci miały możliwość zobaczyć sprzęt, którym na co dzień się posługują ratownicy, strażacy i policjanci. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli w organizacji pikniku. Dziękujemy sponsorom oraz Burmistrzowi Miasta i Gminy Piotrków Kujawski. Szczególne podziękowania należą się rodzicom, dzięki którym udało się zorganizować stoiska: pchli targ, kolorowy tapir, kawiarenka, chata kujawska. Rodzice pomagali przy rozkładaniu  sprzętu, obsługiwali stoiska a później pomagali przy porządkowaniu terenu.

Hanna Betlińska